Kampanie linków sponsorowanych

Kampanie ADWORDS, Linki sponsorowane

Czym jest google adwords

Google Adwords  to inaczej płatna reklam w wyszukiwarce google. Pozwala ona szybko zaistnieć nowej stronie internetowej w wyszukiwarce. Reklam te polega na wyświetlaniu stron które wykupiły reklamę w adwords w ramkach umieszczonych nad organicznymi wynikami wyszukiwania oraz z ich boku. Pewnie niejednokrotnie widziałeś je wpisując w wyszukiwarkę słowa kluczowe. Boksy z reklamą w google adwords są bardzo widoczne gdyż są najczęściej podświetlone kolorem. Trudno je zatem przegapić. Załączony obrazek przedstawia zrzut ekranu z google adwords na słowa kluczowe “hotel mazury”.

google adwords

Reklamy adwords dają przewagę nad wynikami organicznymi gdyż mimowolnie zajmują najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania bez działań jakichkolwiek działań SEO czy optymalizacji strony.

Zalety kampanii google adwords

Jedną z głównych zalet przemawiających za skorzystaniem z kampnie google adwords jest jej natychmiastowe działanie. Wystarczy tylko założyć konto, wpłacić pieniądze, wybrać słowa kluczowe i można ruszać z kampanią. Cała konfiguracja kampanii dla wprawionej w tym osoby…

View original post 219 more words

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s